RESTEZ CONNECTÉ ! Nouvelles et mises à jour pendant le COVID-19 En savoir plus
Livraison gratuite pour tout abonnement de plus de 224,99 $.
Garantie de satisfaction inégalée de 180 jours !
Page d'accueil de Mannatech

Mission 5 millions

M5M-i missioon

Aidata võidelda võidelda globaalse alatoitumisega, toites lapsi üle maailma. Asume seda täitma oma toodete kaudu, mis aitavad abivajavatel lastel õige toitumise saavutada.

Alates 2009. aastast on Mannatechi programmid loonud rohkem kui 110 miljonit portsjonit toitumistoetust alatoidetud laste jaoks.

Laste, perekondade ja ühiste kogukondade mõjuvõimu suurendamine

Kõige tähtsam asi, mida lapsesevanemad oma laste jaoks teha saavad, on neile pakkuda tervislikuks eluks vajalikku toitu. Saavutame selle, varustades vanemaid vitamiinide, mineraalainete ja oluliste toitainetega, mida kasvavad lapsed vajavad optimaalseks tervise heaoluks. Kui muudad ühe lapse tervist, aitab see muuta terve kogukonna tervist.

Kas sa teadsid ?

Tõsine alatoitumine mõjutab 45 miljonit last üle maakera iga aasta. Alla viieaastaste laste puhul on see peaaegu üks kolmest lapsest (st. terve California, Chicago ja Houstoni populatsioon kokku liidetuna).

Allikas : Maailma Toiduprogramm USA

Videod

 

Equateur Peatükk 1 : Lootust toitmas

 

Equateur Peatükk 2 : Perekondi toitmas

 

Equateur Peatükk 3 : Rõõmu toitmas

 

Ecuador Peatükk 4 : Keha toitmas, hinge toitmas

 

Ecuador Peatükk 5 : Ecuadori toitmas

Meie partnerid sellel missioonil

Kids Around the World on usupõhine organisatsioon, mille missioon on mõjutada laste ning neid ümbritsevate kogukondade elu nn HopeZone'is, kus tagatakse laste heaolu ja hoolitsus.

Oleme teinud koostööd nende nelja HopeZone'i kogukonnaga :

San Silvestre, Équateur

Portoviejo jõe kaldal vaid mõne miili kaugusel selle suudmest madalikul asuva kogukonna peamised sissetulekuallikad on riisikasvatus ja kalapüük. Voir HopeZone käivitati 2021. aasta jaanuaris, aidates ligikaudu 130 toitumisprogrammis registreeritud last.

Punta Alta, Équateur

Need Manabi küngaste tipus asuvad kogukonnad on teerajalt väljas. Kohalikud emad kogunevad, et moodustada vabatahtlik tiim, et juhtida seda HopeZone'i, mis käivitati augustis 2021. Punta Altas et les deux autres sont les seuls 110 derniers. Need kolm kogukonda kombineeritakse, et luua HopeZone.

Payita, Dominikaani Vabariik

Payita on segapõllumajandustsoon, kus toodetakse näiteks riisi, kookospähkleid ja veiseid. Voir tegutseb ka Dominikaani Vabariigi Lootuse Põlvkonna keskusena (Generation Hope Hub). HopeZone käivitatakse 2021. aasta oktoobris ja selle esimene etapp hõlmab umbes 50 last.

Caño Crossing, Dominikaani Vabariik

See maakogukond asub Nagua servas, kus peamine töövorm on põlluharimine ja puidutööö. Peagi käivitatakse seal HopeZone, et aidata umbes 40 selles kogukonnas elavat last.

Remodal

2023 Mannatech, Incorporated. Tous droits réservés.