BLIJF VERBONDEN! Nieuws en updates tijdens COVID-19 Meer informatie
Gratis verzending over land bij eenmalige en abonnementsbestellingen van meer dan $224,99
Mannatech Homepage
Gratis verzending over land bij eenmalige en abonnementsbestellingen van meer dan $224,99

MANNATECHI VÕIMALUS

VABADUS KÄEULATUSES†

Ela oma unistuse kohaselt ja tunne erinevust

Mannatechis on sõltumatus Sinu käeulatuses. Kas soovid teenida väikeste asjade jaoks lisaraha või kujundada vaba aega täis uue elu, me pakume piiramatu potentsiaaliga võimalust.

Parim osa? Saad ise otsustada, kui palju aega ja vaeva soovid panustada. See võib alata info jagamisest mõnele sõbrale, kes Sinu toodete eest maksaksidsid, või paari lisatunni panustamisest, et osa oma võlga kõrvaldada. Mannatechi edumudel sobitub Sinu ajakasutusega, nii et saad oma tempos edeneda.

Sinu uus elu on võimalik koos meie

  • ümberkujundavate toodetega;
  • valdkonna juhtiva kompensatsiooniplaaniga;
  • edumeelsete turundustööriistade ja kontori toetusega;
  • globaalse mudeliga, mis võimaldab Sul rahvusvahelise äri rajada.

ÕITSEV WELLNESS-TOODETE VALDKOND

Ajaloos pole kunagi olnud paremat aega isikliku äri omamiseks tervise- ja wellness-toodete valdkonnas. Koos vananeva rahvastiku ja murega looduslike toidulisandite vastandamisel farmaatsiatoodetega, on oma äri alustamine, mis keskendub elude muutmisele tegeliku toidu lahenduste abil triljoni-dollari tegevusharus, on õige samm edukuse loomisel. Ja koos meie ainulaadse hübriidmudeliga, mis sisaldab sotsiaalse ettevõtluse läbi M5M℠ sihtasutuse, on Sulle antud võimalus mõjutada elusid ülemaailmselt, samal ajal enda oma muutes.

MEIE KIRG SINU EDU SUHTES

Kuigi Sul saab olema oma äri, ei ole Sa üksi. Meil on üks täiuslikumaid saadaolevaid program, et aidata alustada teed edukuseni. Daarom heb ik voor de Sinupoolset rasket tööd gestemd.

  • Tervituskomplekt, mis varustab äri alustamiseks põhilisega.
  • Koolitus ja nõustamine organisatsioonilise toe, konverentsikõnede ning piirkondlike ja üleriigiliste koolituste kaudu.
  • Teemajuhid ja turundustööriistad, mis atavad Sul Mannatechi tooteid ja võimalust jagada.
  • Veebipõhised vahendid, sh uus virtuaalne kontor ja uuenduslik mobiilirakendus oma äri ülemaailmseks rajamiseks 21. sajandil.

Näidatud sissetulekud ja elustiil ei pruugi tingimata iseloomustada seda, mida võid teenida või saavutada. Sinu isiklikud sissetulekud ja elustiil partnerina sõltuvad otseselt sinu vastavast piirkonnast, oskustest ja pingutusest. Mannatech ei garanteeri teenistust ega elustiili.

JÄTKAKE LEVEN

Liitu Mannatechi perega

ÜMBERKUJUNDAVAD TOOTED

Üldine Tervis
Suunatud Tervis
Essentials
Kehakaal Ja Vormisolek
Nahahooldus

Remodal

© 2023 Mannatech, Incorporated. Alle rechten voorbehouden.