BLEIBEN SIE VERBUNDEN! Neuigkeiten und Updates während der COVID-19 Erfahren Sie mehr
Kostenloser Versand für jedes Abonnement über $224,99
Unübertreffliche 180-Tage-Zufriedenheitsgarantie!
Mannatech Startseite

Mannatechi lugu

Veerandsajandi tähistamine teadusfirmana

 

Acemannani otsimine

1990. aastate alguses teadis teadis aloe vera aktiivset koostistisainet uurinud teadlane, et ta on teinud murrangulise avastuse. Ta jõudis järeldusele, et aaloetaimes leiduv geel, mida on sajandeid hinnatud selle kasulikkuse pärast tervisele ja ilule, sisaldab pika ahelaga polüsahhariidi mannoosi. Toitumise puhul mängivad polüsahhariididid inimkeha toimimimises tohutut rolli.*.

Teadlane hakkas kujutlema aaloe tohutuid võimalusi vahendina meie tervise ja toitumise parandamiseks - ja tal oli õigus. Ta tegi tööd, et isoleerida mannoos, võtme-polüsahhariid, mis eristab aaloed teistest taimedest, ja arendas välja ühendi Acemannan.

Acemannan annab kaugelt rohkem kui lihtsalt energiat - see aitab toetada immuunsüsteemi ja seedimist, aitab parandada kognitiivset funktsiooni ja meeleolu ning annab olulisi toitaineid, et toetada olulistel viisidel meie üldist tervist ja heaolu.*.

Teadlane paljastas oma leiud ärijuhtidele, kes tundsid ära Acemannani tohutu tohutu tervisliku kasulikkuse hüved, ja nad asutasid Mannatechi, et rakendada aaloe tohutuid tervendamisvõimeid.* Investeerides miljoneid teadus- ja arendustegevusse, kindlustas Mannatech õigused Manapol® pulbrile, mis on 100% Acemannani sisaldav toode ja aluseks paljudele toodetele.

Glükotoitumise teerajaja

1995. 1995 brachte die Mannatech-Gruppe den Ambrotose Complex® auf den Markt, das erste und einzige Manapoli pulbri und das zweitgrößte Manapoli-Produkt der Welt, das von der Mannatech-Gruppe zugelassen wurde. Ambrotose Complex sai kiiresti kuulsaks oma hämmastava rakusisese suhtlemise* tõttu ning näiliselt üleöö võeti see miljonite poolt omaks ja saavutas tänu oma tervisekasudele ülemaailmse tuntuse. Mannatech sai teerajajajaks glükotoitumise† alal - see on teadusharu, mida teadusringkond nüüdseks laialdaselt aktsepteererib.*.

Ülemaailmne kiitus meie toodetele

Praegu on Mannatechil eksklusiivne partnerlus ettevõttega Natural Aloe de Costa Rica (NACR), mis on tippklassi kõrgtehnoloogiliste aaloe toodete tootja Costa Ricas ja kasvatab parimaid Aloe Vera taimi. Mannatech ja NACR täiustasid protsesse tagamaks, et Manapol sisaldab Acemannani kõige tugevamat vormi. Tuntud oma kuiva kliima kliima ja rikkaliku vulkaanilise pinnase pinnase poolest, kasvatab Costa Rica planeedi parimat aaloed ja firma toodab teadaolevalt puhtaimat Acemannani.

Mannatechi juures jääb teadus jätkuvalt esirinda. Jätkame investeerimist teadusuuringutesse ja testimisse, et põhjendada oma toodete efektiivsust. Ajaloo jooksul on Mannatech hankinud kaitse tehnoloogiale, mis on seotud meie endi retseptidega, registreerides rohkem kui 140 patenti paljudes maailma riikides.

Ainult Mannatechi toodetav Manapol on ainus kaubanduslikult kättesaadav 100% aaloed sisaldav toode, mis vastab teaduslikult heakskiidetud molekulmassi määratlusele 1-2 miljonit Daltonit, millega tõestatakse, et toode on tõeline Acemannan, nagu on sätestanud Kemikaalilühendite Talitus (CAS) ja Ameerika Meditsiiniühingu (AMA) USA Tootenimede Nõukogu (USAN). Kuigi teised ettevõtted et nende tooted sisaldavad Acemannani, ei vasta ükski teine toode molekulaarse klassi määratlusele. Mannatech auf ainus firma maailmas, kellel on tõeline Acemannan.

Natürliche Aloe aus Costa Rica

Meie pühendumus tervisele ja heaolule

Igal aastal jätkab Mannatech uuenduslike, juhtivate toodete tootmist, mis aitavad toetada tervist, ilu ja heaolu. Meie tooteseeria laieneb jätkuvalt, et vastata meie klientide muutuvatele vajadustele. Kutsume teid oma tooteid proovima ja kogema omal nahal nende mõju teie vaimule ja kehale. *

Paljud meie lojaalsest Mannatechi perest on jälginud meid algusest peale. Ja me laieneme globaalses plaanis jätkuvalt teistele mandritele. Mannatechis hoolime hoolime tõeliselt inimestest ja naudime seda, et aidata neil elada tervislikult ja rahuldustpakkuvalt. Me kutsume teid meiega ühendust võtma!

Tõendatud mõõõdetavate tulemustega

Avalikult kaubeldav: MTEX (NASDAQ)

Teadus- ja arendustegevuse investeeringud kokku

Saadud patendid kokku

Globaalsed turud kokku

Kogutulu

Mannatechi missioon lõpetada laste alatoitumus

Mannatechi missioon lõpetada laste alatoitumus M5M® Fondiga, mis aitab lastel kogu maailmas korralikult toituda.M5M Fond teeb koostööd mittetulundusühingutega, kes jagavad nägemust lõpetada laste alatoitumus.2018. aastal moodustasid nad partnerlussuhte Kids Around the World® ja nende OneMeal programmi, millega sillutasid teed laste laste toitmiseks.Iga Mannatechi toodetele kulutatud 100 dollari eest annetatakse ühekuuline PhytoBlend™ pulbri varu, et aidata abivajavat last toita.

Otsemüügi Ühenduse (DSA) liige

DSA on riiklik kaubandusühendus, mis on pühendunud oma liikmesfirmade vabaduste kaitsmisele, kes turustavad tooteid sõltumatute müüügitööötajate kaudu otse tarbijatele.DSA eesmärk on edendada, kaitsta ja reguleerida otsemüüügitöööstust, aidates samal ajal otsemüüügiettevõtetel ja nende sõltumatutel müüügitööötajatel suuremat edu saavutada.Olles ressursiks nii meie edasimüüüjatele kui ettevõttele, otsib see organisatsioon pidevalt uusi võimalusi otsemüüüjate toetamiseks.DSA ja selle eetikakoodeksi kohta leiate lisateavet aadressilt dsa dsa.org.

Algusest peale on Mannatech omaks võtnud otsemüügi mudeli, et tuua meie tooteid rohkemate inimesteni. Meie edasimüüjad armastavad seda, mida nad teevad. Meie ärimudel on rajatud ühendumisele, jagamisele ja lähedaste suhete ülesehitamisele - see on võtmeks tervisliku ja rahuldustpakkuva elu elamiseks.

Liige 21 aastat

Mida inimesed räägivad

Võimestav

"See on nii võimestav elukvaliteet, et sa lihtsalt ei saa teisiti, kui tahad olla osa sellest."

- John T.,Mannatechi edasimüüja

Tähelepanuväärne

"On tähelepanuväärne näha, kuidas inimeste elud täiesti muutuvad. Ja kui ma nägin sellist pühendumist, mida ma saan suunata kellegi ellu, et neid paremini aidata, siis ma teadsin, et ma armastan seda firmat. Sest selline see firma ongi - ja see on fantastiline."

- Anthony K., Mannatechi edasimüüja

Täiesti erinev

"Mannatech annab mulle lootust tulevikuks. Siehe auf midagi täiesti erinevat. See on midagi, mida ma saan oma osalise tööajaga aidata üles ehitada, ja see tuleb kohe pärast tööd."

- Christina W., Mannatechi edasimüüja

ELA VEIDI PAREMINI.TUNNE END PALJU TERVEMALT.ÜHENDU TEISTEGA SAGEDAMINI.

Kutsume teid Mannatechi perega liituma!

†Glükotoitained on looduses leiduvad kasulikud sahhariididid.

Remodal

© 2024 Mannatech, Incorporated. Alle Rechte vorbehalten.