BLEIBEN SIE VERBUNDEN! Neuigkeiten und Updates während der COVID-19 Erfahren Sie mehr
Kostenloser Versand für jedes Abonnement über $224,99
Unübertreffliche 180-Tage-Zufriedenheitsgarantie!
Mannatech Startseite

Mission 5 Millionen

M5M-i missioon

Aidata võidelda võidelda globaalse alatoitumisega, toites lapsi üle maailma. Asume seda täitma oma toodete kaudu, mis aitavad abivajavatel lastel õige toitumise saavutada.

Alates 2009. aastast on Mannatechi programmid loonud rohkem kui 110 miljonit portsjonit toitumistoetust alatoidetud laste jaoks.

Laste, perekondade ja ühiste kogukondade mõjuvõimu suurendamine

Kõige tähtsam asi, mida lapsesevanemad oma laste laste jaoks teha saavad, on neile pakkuda tervislikuks eluks vajalikku toitu. Saavutame selle, varustades vanemaid vitamiinide, mineraalainete ja oluliste toitainetega, mida kasvavad lapsed vajavad optimaalseks tervise heaoluks. Kui muudad ühe lapse tervist, aitab see muuta terve kogukonna tervist.

Kas sa teadsid?

Tõsine alatoitumine mõjutab 45 miljonit last üle maakera iga aasta. Alla viieaastaste laste laste puhul on see peaaegu üks kolmest lapsest (st. terve California, Chicago ja Houstoni populatsioon kokku liidetuna).

Allikas: Maailma Toiduprogramm USA

Videodatei

 

Ecuador Peatükk 1: Lootust toitmas

 

Ecuador Peatükk 2: Perekondi toitmas

 

Ecuador Peatükk 3: Rõõmu toitmas

 

Ecuador Peatükk 4: Keha toitmas, hinge toitmas

 

Ecuador Peatükk 5: Ecuadori toitmas

Meie partnerid sellel missioonil

Kids Around the World on usupõhine organisatsioon, mille missioon on mõjutada laste ning neid ümbritsevate kogukondade elu nn HopeZone'is, kus tagatakse laste heaolu ja hoolitsus.

Oleme teinud koostööd nende nelja HopeZone'i kogukonnaga:

San Silvestre, Ecuador

Portoviejo jõe kaldal vaid mõne miili kaugusel selle suudmest madalikul asuva kogukonna peamised sissetulekuallikad on riisikasvatus ja kalapüük. Siehe HopeZone käivitati 2021. aasta jaanuaris, aidates ligikaudu 130 toitumisprogrammis registreeritud last.

Punta Alta, Ecuador

Need Manabi küngaste tipus asuvad kogukonnad on teerajalt väljas. Kohalikud emad kogunevad, et moodustada vabatahtlik tiim, et juhtida seda HopeZone'i, mis käivitati augustis 2021. Punta Altas und die beiden anderen sind die einzigen 110 letzten. Brauchen Kolm kogukonda kombineeritakse, et luua HopeZone.

Payita, Dominikaani Vabariik

Payita on segapõllumajandustsoon, kus toodetakse näiteks riisi, kookospähkleid ja veiseid. Siehe tegutseb ka Dominikaani Vabariigi Lootuse Põlvkonna keskusena (Generation Hope Hub). HopeZone käivitatakse 2021. aasta oktoobris ja selle esimene etapp hõlmab umbes 50 last.

Caño Crossing, Dominikaani Vabariik

See maakogukond asub Nagua servas, kus peamine töövorm on põlluharimine ja puidutööö. Peagi käivitatakse seal HopeZone, et aidata umbes 40 selles kogukonnas elavat last.

Remodal

© 2024 Mannatech, Incorporated. Alle Rechte vorbehalten.