RESTEZ CONNECTÉ ! Nouvelles et mises à jour pendant le COVID-19 En savoir plus
Livraison gratuite pour tout abonnement de plus de 224,99 $.
Garantie de satisfaction inégalée de 180 jours !
Page d'accueil de Mannatech

Mannatechi lugu

L'utilisation de la tähistamine est interdite.

 

Acemannani otsimine

1990. aastate alguses teadis aloe vera aktiivset koostistisainet uurinud teadlane, et ta on teinud murrangulise avastuse. Ta jõudis järeldusele, et aaloetaimes leiduv geel, mida on sajandeid hinnatud selle kasulikkuse pärast tervisele ja ilule, sisaldab pika ahelaga polüsahhariidi mannoosi. Toitumise puhul mängivad polüsahhariidid inimkeha toimimises tohutut rolli.*.

Teadlane hakkas kujutlema aaloe tohutuid võimalusi vahendina meie tervise ja toitumise parandamiseks - ja tal oli õigus. Ta tegi tööd, et isoleerida mannoos, võtme-polüsahhariid, mis eristab aaloed teistest taimedest, ja arendas välja ühendi Acemannan.

Acemannan annab kaugelt rohkem kui lihtsalt energiat - see aitab toetada immuunsüsteemi ja seedimist, aitab parandada kognitiivset funktsiooni ja meeleolu ning annab olulisi toitaineid, et toetada olulistel viisidel meie üldist tervist ja heaolu.*.

Teadlane paljastas oma leiud ärijuhtidele, kes tundsid ära Acemannani tohutu tohutu tervisliku kasulikkuse hüved, ja nad asutasid Mannatechi, et rakendada aaloe tohutuid tervendamisvõimeid.En investissant dans des projets de recherche et de développement, Mannatech a utilisé la pâte Manapol®, qui est composée à 100 % d'acétate de cellulose et de pâte à papier.

Glükotoitumise teerajaja

1995. En 1995, le groupe Mannatech a lancé l'Ambrotose Complex®, qui est le premier et le seul Manapoli pulbri et le deuxième plus grand produit Manapoli au monde à être approuvé par le groupe Mannatech. Ambrotose Complex sai kiiresti kuulsaks oma hämmastava rakusisese suhtlemise* tõttu ning näiliselt üleöö võeti see miljonite poolt omaks ja saavutas tänu oma tervisekasudele ülemaailmse tuntuse. Mannatech sai teerajajajaks glükotoitumise† alal - see on teadusharu, mida teadusringkond nüüdseks laialdaselt aktsepteererib.*.

Ülemaailmne kiitus meie toodetele

Praegu on Mannatechil eksklusiivne partnerlus ettevõttega Natural Aloe de Costa Rica (NACR), mis on tippklassi kõrgtehnoloogiliste aaloe toodete tootja Costa Ricas ja kasvatab parimaid Aloe Vera taimi. Mannatech ja NACR täiustasid protsesse tagamaks, et Manapol sisaldab Acemannani kõige tugevamat vormi. Tuntud oma kuiva kliima kliima ja rikkaliku vulkaanilise pinnase pinnase poolest, kasvatab Costa Rica planeedi parimat aaloed ja firma toodab teadaolevalt puhtaimat Acemannani.

Mannatechi juures jääb teadus jätkuvalt esirinda. Jätkame investeerimist teadusuuringutesse ja testimisse, et põhjendada oma toodete efektiivsust. Ajaloo jooksul on Mannatech hankinud kaitse tehnoloogiale, mis on seotud meie endi retseptidega, registreerides rohkem kui 140 patenti paljudes maailma riikides.

Ainult Mannatechi toodetav Manapol on ainus kaubanduslikult kättesaadav 100% aaloed sisaldav toode, mis vastab teaduslikult heakskiidetud molekulmassi määratlusele 1-2 miljonit Daltonit, millega tõestatakse, et toode on tõeline Acemannan, nagu on sätestanud Kemikaalilühendite Talitus (CAS) ja Ameerika Meditsiiniühingu (AMA) USA Tootenimede Nõukogu (USAN). Kuigi teised ettevõtted et nende tooted sisaldavad Acemannani, ei vasta ükski teine toode molekulaarse klassi määratlusele. Mannatech on ainus firma maailmas, kellel on tõeline Acemannan.

Aloès naturel du Costa Rica

Meie pühendumus tervisele ja heaolule

Igal aastal jätkab Mannatech uuenduslike, juhtivate toodete tootmist, mis aitavad toetada tervist, ilu ja heaolu. Meie tooteseeria laieneb jätkuvalt, et vastata meie klientide muutuvatele vajadustele. Kutsume teid oma tooteid proovima ja kogema omal nahal nende mõju teie vaimule ja kehale. *

Paljud meie lojaalsest Mannatechi perest on jälginud meid algusest peale. Ja me laieneme globaalses plaanis jätkuvalt teistele mandritele. Mannatechis hoolime hoolime tõeliselt inimestest ja naudime seda, et aidata neil elada tervislikult ja rahuldustpakkuvalt. Me kutsume teid meiega ühendust võtma !

Tõendatud mõõõdetavate tulemustega

Avalikult kaubeldav : MTEX (NASDAQ)

L'enquête sur l'emploi du temps et la rémunération des employés

Saadud patendid kokku

Le kokku mondial de la Turquie

Kogutulu

Mannatechi missioon lõpetada laste alatoitumus

Mannatechi missioon lõpetada laste alatoitumus M5M® Fondiga, mis aitab lastel kogu maailmas korralikult toituda.M5M Fond teeb koostööd mittetulundusühingutega, kes jagavad nägemust lõpetada laste alatoitumus.2018. aastal moodustasid nad partnerlussuhte Kids Around the World® ja nende OneMeal programmi, millega sillutasid teed laste laste toitmiseks.Iga Mannatechi toodetele kulutatud 100 dollari eest annetatakse ühekuuline PhytoBlend™ pulbri varu, et aidata abivajavat last toita.

Otsemüügi Ühenduse (DSA) liige

DSA on riiklik kaubandusühendus, mis on pühendunud oma liikmesfirmade vabaduste kaitsmisele, kes turustavad tooteid sõltumatute müüügitööötajate kaudu otse tarbijatele.DSA eesmärk on edendada, kaitsta ja reguleerida otsemüüügitöööstust, aidates samal ajal otsemüüügiettevõtetel ja nende sõltumatutel müüügitöötajatel suuremat edu saavutada.Olles ressursiks nii meie edasimüüüjatele kui ettevõttele, otsib see organisatsioon pidevalt uusi võimalusi otsemüüüjate toetamiseks.DSA ja selle eetikakoodeksi kohta leiate lisateavet aadressilt dsa dsa.org.

Algusest peale on Mannatech omaks võtnud otsemüügi mudeli, et tuua meie tooteid rohkemate inimesteni. Meie edasimüüjad armastavad seda, mida nad teevad. Meie ärimudel on rajatud ühendumisele, jagamisele ja lähedaste suhete ülesehitamisele - see on võtmeks tervisliku ja rahuldustpakkuva elu elamiseks.

Liige 21 aastat

L'heure est grave, mais il y a des risques.

Võimestav

"See on nii võimestav elukvaliteet, et sa lihtsalt ei saa teisiti, kui tahad olla osa sellest."

- John T.,Mannatechi edasimüüja

Tähelepanuväärne

"On tähelepanuväärne näha, kuidas inimeste elud täiesti muutuvad. Ja kui ma nägin sellist pühendumist, mida ma saan suunata kellegi ellu, et neid paremini aidata, siis ma teadsin, et ma armastan seda firmat. Sest selline see firma ongi - ja see on fantastiline."

- Anthony K., L'histoire de Mannatech

L'actualité

"Mannatech annab mulle lootust tulevikuks". Voir sur midagi täiesti erinevat. See on midagi, mida ma saan oma osalise tööajaga aidata üles ehitada, ja see tuleb kohe pärast tööd."

- Christina W., L'expérience de Mannatechi

ELA VEIDI PAREMINI.TUNNE END PALJU TERVEMALT.ÜHENDU TEISTEGA SAGEDAMINI.

Kutsume teid Mannatechi perega liituma !

†Glükotoit sur les looduses leiduvad kasulikud sahhariididid.

Remodal

2023 Mannatech, Incorporated. Tous droits réservés.