RESTEZ CONNECTÉ ! Nouvelles et mises à jour pendant le COVID-19 En savoir plus
Livraison gratuite pour tout abonnement de plus de 224,99 $.
Garantie de satisfaction inégalée de 180 jours !
Page d'accueil de Mannatech

Kas oled kaalunud Mannatechi võimalust ?

Vaata, kuidas saaksid oma tervist parandada ja raha teenida !

Kas sõber soovitas sulle meie suurepäraseid tooteid ? Või otsid sa "kõrvaltööd" või isegi täiesti uut karjäärisuunda oma rahalise olukorra parandamiseks ? Mannatech teeb selle võimalikuks ! Sa saad alustada väga väikeste alustamiskuludega ja just sellise tööajaga, mis sobib sulle, ning eelnev kogemus ettevõtluses või müügis ei ole vajalik. Et sinu teekond oleks lihtsam, saad sa juurdepääsu vahenditele, koolitustele ja tugivõrgustikule.

Olenemata sellest, kas soovid lihtsalt oma igakuist sissetulekut paarisaja euro võrra suurendada või uut karjäärisuunda alustada,^ on Mannatech sinu jaoks õige ettevõte. Me pakume suurt valikut teaduslikult kontrollitud heaolutooteid ja oleme ajaproovile hästi vastu pidanud - me oleme börsil noteeritud äriühing (NASDAQ : MTEX) ja tähistame tänavu oma 28. aastapäeva, meie müügitulu on enam kui viis miljardit dollarit ja oleme aastatega saanud endale miljoneid kliente 26 riigis !

Meie edu võti, milleks on üleilmne äriplatvorm, võimaldab sul muuta oma mõjuvõim rahaks ning parandada oma füüsilist ja rahalist seisu Mannatechi toodete müügi kaudu. 

KAALU MANNATECHIGA LIITUMISE ATRAKTIIVSEID EELISEID :

Väikesed alustamiskulud

Võimalus töötada kus iganes

Sa ei pea ostma ega hoiustama mingit inventari

Le risque d'accident et les risques liés à l'utilisation d'un véhicule à 90 ans ne sont pas pris en compte dans l'évaluation des risques.

Isiklikud ja professionaalsed arenemisvõimalused tänu üks ühele ärinõustamisele, mida pakuvad meie tegevusharu veteranid

Võimalus anda sind ümbritsevale maailmale midagi vastu ja muuta seda - iga toote müügitulust läheb üks osa laste toiduabiks

ROHKEM TEAVET

Ettevõttena oleme me investeerinud kümneid
miljoneid dollareid teadustöösse ja saanud alates tegevuse alustamisest enam kui 149 patenti. Hetkel on meil 94 patenti suurimatel turgudel ja meie tooted on kontrollitud kliiniliste inimuuringutega.

Meie teaduspõhiste toodete väljatöötamise protsessi suunab meie Globaalne Teadusnõukogu, mis koosneb oma ala parimatest sõltumatutest teadlastest. Besoin d'une patente ja kontrolltegevused kaitsevad meie ettevõtet ja aitavad sul teistest eristuda. Mitte kellelgi pole selliseid tooteid nagu Mannatechil !

Liitu meie tervise- ja heaolukeskse kogukonnaga

Liitu kogukonnaga, mis ühendab sarnase mõtteviisiga inimesi, kes suhtuvad kirglikult nii enda kui ka teiste heaolusse.

Kui liitud Mannatechiga, saad osaks kogukonnast, mille liikmed on pühendunud heaolule ja isiklikule arengule. Me oleme kogukond, mis muudab maailma glükotoitumise kaudu.

Glükotoitained On hädavajalikud ained, mida saab aaloetaimedest ja mis toetavad rakkudevahelist kommunikatsiooni meie kehades. Need võivad toetada immuun- ja seedesüsteemi, parandada aju- ja kognitiivset, talitlust ning tõsta tuju.*

Mannatechi heaolutoodete sari põhineb tipptasemel toitainetehnoloogial, mille teerajajateks me 1994. aastal saime. Selline teaduslik lähenemine on kasvamas ja üha enam maad võtmas, mida näitab Oxfordi ülikooli glükobioloogia instituudis tehtav tööö.

Meie ärimudel kasutab ära kõige uuemaid tehnoloogiaid personaliseeritud sotsiaalmüügivahendite, audio-/ videokommunikatsiooni ja piiriüleste e-kaubanduse platvormide vallas, et laiendada sinu haaret 26 (ja enamas) riigis, kus me oma tooteid müüüme, ja suurendada sinu mõju.

Sinu heaoluteekond algab sinust endast

Aita teistel end suurepäraselt tunda ja saa oma edu eest tasu !

Toidulisandeid ei peeta enam luksuseks - need on vajalikud neile, kes tahavad, et nende eluviis oleks tervislik, nooruslik ja vitaalne. L'utilisation d'un système d'arrosage à l'intérieur d'un véhicule permet d'optimiser les performances de l'arrosage et de réduire les coûts de fonctionnement de l'appareil.

Me tagame, et sa koged tõelisi tulemusi ja seda teevad ka sinu kliendid. Liitudes Mannatechiga saad nautida teistele suurepärase enesetunde andmist ja sulle makstakse tasu Mannatechi maailmaga jagamise eest. Me pakume tasuvat komisjonitasude plaani, mis aitab katta sinu igakuiseid oste Mannatechist või võimaldab sul teenida tulu, et nautida elu täpselt nii, nagu ise soovid.

Voir sur pingutamist väärt !

Sel uuel sotsiaalmüügi ja "kõrvaltöömajanduse" ajastul on esile kerkimas uus mikroettevõtjate põlvkond, kuhu kuuluvad inimesed ei ole enam nõus lihtsalt oma aega palga vastu vahetama. Selle asemel alustavad nad osalise tööajaga, luues varapõhist sissetulekut, ning kasutavad seda siis pikemaajaliste võimaluste tekitamiseks. Ka sinul on võimalik teenida lisaraha, kui pöörad oma veebimõju rahaks ja kasvatad tegevusharu, millest võib saada täistööajaga töökoht.

Sul on võimalus otsemüügis laineid lüüa. Sulle on sellel teekonnal abiks sarnase mõtteviisiga meeskond, sh mentorid ja teised partnerid, kes on juba edu saavutanud. Lõika sellisest jõudude ühendamist kasu ja saad teada, kui väärtuslik otsemüük tegelikult olla võib !

Bureau de la société

Mannatech : Ettevõte

Mannatech sur börsil noteeritud ettevõte (NASDAQ : MTEX) ja tähistab tänavu oma 30. aastapäeva. Kui plaanid alustada uue ärisuunaga, siis tasub pakkuda tooteid, mida inimesed päriselt ostavad - ja inimesed ostavad Mannatechi tooteid kuust kuusse ja aast aastasse, mida näitab ka fakt, et Mannatech on viimase 30 aastaga saanud enam kui viis miljardit dollarit müügitulu.

Rahvastik vananeb, tervishoiukulud üha kasvavad ja inimesed huvituvad aina enam looduslikest tervisetoodetest, milles on ühendatud parim teadusest ja loodusest - seega on nüüd parim aeg tekitada endale kõrvaläri või panna püsti üleilmne ettevõte mitmetriljonilises tervise- ja heaolutööstuses ! Mannatech pakub sulle täpselt õiget sotsiaalset-mobiilset-globaalset äriplatvormi, mida saad kasutada oma eduloo kujundamiseks, müüües tooteid, mida inimesed tõesti ostavad.

Mannatech : Kogukond

Don McCormick

"Mannatechi a pété sur juba end tõestanud... Mannatech on mu elu muutnud."

Don McCormick
KULDPRESIDENT

Dr. Marcia Schaefer

"Mu lapsed küsivad Ambrotose'i". Neile meeldib seda koos veega võtta ja neile meeldib see, millise enesetunde see neile annab."‡

Dr. Marcia Schaefer
KULDTEGEVDIREKTOR

David Lee & May Yin

"Mannatech andis mu perele tervisliku eluviisi ja pakkus mulle valikuvabadust."

David Lee & May Yin
KULDPRESIDENT

Besoin Mannatechi partnerid elavad oma parimat elu. Ka sina saad seda teha. Sa ei ole üksi. Meil on kogukond, koolitused, vahendid ja tugiplatvorm, mis aitavad sul su eesmärgid saavutada.

Sa saad sellega hakkama ! Me aitame sind ! Sa oled seda väärt !

Mannatechi s'efforce d'obtenir des résultats positifs dans les domaines de la santé, de l'éducation et de la prévention. Partnerina Mannatechi äris osalemine ei garanteeri sulle sissetulekut ega motivatsioonipreemiaid. Nagu igasuguse äritegevuse puhul, võivad iga partneri äritulemused erineda ning neid mõjutavad muu seas partneri pingutus ja oskused, saadaolev kliendibaas ja müügitegevusele pühendatud aeg. Palun tutvu Mannatechi karjääri- ja kompensatsiooniplaaniga aadressil https://library.mannatech.com/download/10684.

‡Mannatech soovitab võtta toodet Ambrotose LIFE™ ainult vastavalt juhistele. Alats déchus 4. eluaastast tohivad tohivad seda toodet tarbida ainult siis, kui selle on heaks kiitnud tervishoiuspetsialist. Kui sul on huvi sildil näidustatust rohkem tarvitada, peaksid rääkima pädeva tervishoiutöötajaga.

Remodal

2024 Mannatech, Incorporated. Tous droits réservés.