RIMANETE COLLEGATI! Notizie e aggiornamenti durante COVID-19 Per saperne di più
Spedizione gratuita su ogni abbonamento superiore a $224,99
Garanzia di soddisfazione insuperabile di 180 giorni!
Homepage Mannatech

Missione 5 milioni

Missioone M5M-i

Aidata võidelda globaalse alatoitumisega, toites lapsi üle maailma. Asume seda täitma oma toodete kaudu, mis aitavad abivajavatel lastel õige toitumise saavutada.

Alates 2009. aastast on Mannatechi programmid loonud rohkem kui 110 miljonit portsjonit toitumistoetust alatoidetud laste jaoks.

Laste, perekondade ja ühiste kogukondade mõjuvõimu suurendamine

Kõige tähtsam asi, mida lapsesevanemad oma laste laste jaoks teha saavad, on neile pakkuda tervislikuks eluks vajalikku toitu. Saavutame selle, varustades vanemaid vitamiinide, mineraalainete ja oluliste toitainetega, mida kasvavad lapsed vajavad optimaalseks tervise heaoluks. Kui muudad ühe lapse tervist, aitab see muuta terve kogukonna tervist.

Kas sa teadsid?

Tõsine alatoitumine mõjutab 45 miljonit last üle maakera iga aasta. Alla viieaastaste laste laste puhul on see peaaegu üks kolmest lapsest (st. terve California, Chicago ja Houstoni populatsioon kokku liidetuna).

Allikas: Maailma Toiduprogramm USA

Videod

 

Ecuador Peatükk 1: Lootust toitmas

 

Ecuador Peatükk 2: Perekondi toitmas

 

Ecuador Peatükk 3: Rõõõmu toitmas

 

Ecuador Peatükk 4: Keha toitmas, hinge toitmas

 

Ecuador Peatükk 5: Ecuadori toitmas

La mia compagna ha venduto la sua missione.

Kids Around the World su usupõhine organisatsioon, mille missioon on mõjutada laste ning neid ümbritsevate kogukondade elu nn HopeZone'is, kus tagatakse laste heaolu ja hoolitsus.

Oleme teinud koostööd nende nelja HopeZone'i kogukonnaga:

San Silvestre, Ecuador

Portoviejo jõe kaldal vaid mõne miili kaugusel selle suudmest madalikul asuva kogukonna peamised sissetulekuallikad on riisikasvatus ja kalapüük. Vedi HopeZone käivitati 2021. aasta jaanuaris, aidates ligikaudu 130 toitumisprogrammis registreeritud ultimo.

Punta Alta, Ecuador

Bisogno Manabi küngaste tipus asuvad kogukonnad on teerajalt väljas. Kohalikud emad kogunevad, et moodustada vabatahtlik tiim, et juhtida seda HopeZone'i, mis käivitati augustis 2021. Punta Altas e gli altri due sono gli unici 110 ultimi. Hai bisogno di kolm kogukonda kombineeritakse, et luua HopeZone.

Payita, Dominikaani Vabariik

Payita on segapõllumajandustsoon, kus toodetakse näiteks riisi, kookospähkleid ja veiseid. Vedi tegutseb ka Dominikaani Vabariigi Lootuse Põlvkonna keskusena (Generation Hope Hub). HopeZone käivitatakse 2021. aasta oktoobris ja selle esimene etapp hõlmab umbes 50 last.

Attraversamento di Caño, Dominikaani Vabariik

Vedi maakogukond asub Nagua servas, kus peamine tööövorm on põlluharimine ja puidutööö. Peagi käivitatakse seal HopeZone, et aidata umbes 40 selles kogukonnas elavat ultimo.

Remodal

© 2024 Mannatech, Incorporated. Tutti i diritti riservati.